O nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy CONCOA na terenie Polski oraz Europy Wschodniej.

CONCOA to bezwzględnie najwyższa jakość produktów, natomiast ITGAS Inter Tech Gas to 20 lat doświadczenia w branży gazowej. Zajmujemy się sprzedażą i montażem przemysłowych instalacji gazowych LPG, CNG. Nasza oferta to także armatura do gazów technicznych, urządzenia i akcesoria do gazów technicznych, medycznych, spawalniczych, przemysłowych, specjalistycznych oraz laboratoryjnych.

Wykorzystanie gazu jest dzisiaj niezwykle popularne. Stosuje się go nie tylko w warunkach domowych, ale także w różnego rodzaju gałęziach przemysłu jak i nawet w medycynie, laboratoriach, spawalnictwie i cięciu. Wykorzystanie gazów technicznych pozwala chociażby ograniczyć koszty produkcji, ale jednocześnie bez utraty jakości i wydajności pracy. Aby jednak to zapewnić potrzebna jest odpowiednia armatura do gazów technicznych, którą kupić można w naszej firmie. W ofercie znajdą Państwo szereg urządzeń i akcesoriów do gazu, które charakteryzują się wysoką jakością, wydajnością i zapewniają bezpieczeństwo.

Gazy techniczne i przemysłowe to nasza specjalność.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą.

Zachęcamy także do przeczytania informacji o gazach i technikach wykorzystywanych w sektorach takich jak kriogenika, gazy do pakowania żywności, gazy toksyczne, gazy korozyjne i specjalne: TUTAJ

Joomla Templates.